Individuální terapie

LovE-motion Terapie (LET)

Terapie sestavená na míru, přímo na problém, který chcete řešit. Společně sestavíme terapeutický plán k co nejrychlejšímu dosažení výsledků.

EFT Terapie

Metoda, která na základě poklepu na určité body, harmonizuje tělo a naší mysl. Odhaluje souvislostí a neutralizuje emocionální náboj vzpomínek.

Kvanová Terapie

Mocná technika energetického léčení, která pracuje s energií životní síly – univerzální vibrací lásky a harmonie. 

Aroma Terapie

Plnohodnotný způsob péče o zdraví a prevence problémů v podobě olejových parfémů a masážních směsí míchaných mnou z nejkvalitnějších esenciálních olejů přímo pro Vás.  

Muziko Terapie

Přináší hluboké harmonizující zážitky z hudby, zvuků a vibrací. Zvuk přímo ovlivňuje naše tělo a psychiku, proto má velmi silný léčivý potenciál. 

Vizualizační Terapie

Tyto techniky jsou mocným nástrojem při práci s vnitřními bloky, negativními emocemi, strachy... Přepisuje a harmonizuje prožité situace, dovoluje nám vytvářet právě takový svět, který potřebujeme pro svůj spokojený a šťastný život

Konverzační Terapie

Někdy je nejúčinnější způsob terapie se z problému vypovídat, vykřičet, vybrečet - prožít si emoce, které nás paralyzují, uznat je a propustit.

LovE-motion Terapie (LET) ...

je soubor metod a nástrojů vycházejících z několikaletých zkušeností práce s klienty. Využívá terapeutických přístupů kvantové terapie, vizualizačních techniky, neurolingvistického programování, práce v hladině alfa, muzikoterapie. Terapie pro život nabízí klientovi individuální cestu, vytvořenou na míru s cílem poskytnout maximální podporu a pomoc tam, kde je jí třeba.

Potřeba změny se vždy manifestuje v našem životě emocionální úrovni - narůstající nespokojenost, nepříjemné pocity, obavy, strachy, úzkosti... a následně i v hmotné oblasti - alergie, bolesti, nemoci... Výjimkou nejsou potíže ve vztazích, rodinné či partnerské neshody, finanční problémy, problémy v zaměstnání nebo ve škole...

Tyto situace nás vybízejí k zastavení a přehodnocení našeho směřování. Terapie pro život vám cestou láskyplného přijetí sebe sama, prací na vašem osobním růstu umožní překonat tyto životní milníky a posunout se blíže ke spokojenému životu. S pomocí terapeuta nahlédnete do svého nitra, objevíte vnitřní prostor, odstraníte bloky, překážky, nefunkční přesvědčení a programy, které vás na vaší cestě brzdí v posunu. Naučíte se pracovat se svou intuicí, myslí, emocemi tak, aby se vám lépe žilo.

Terapie pro život je dokonalé a transformační dobrodružství. Prostor sebepoznání a růstu. Pro někoho tvrdá práce, protkaná hlubokými emočními projevy, pro jiného příjemné relaxování a meditace. Pro mě, je to cesta, jak zvládat fungovat ve vnějším světě (plném neklidu) a přitom si umět zachovat vnitřní klid, rozvážnost a víru v pozitivní posun nejen individualit. Je to magická síla, která změnou vnitřního nastavení a prožívání mění náš okolní svět, realitu, ve které žijeme:-).

Je to práce, kterou jsem začala dělat, abych pracovala sama na sobě (což se stále děje) a kterou ráda předávám dál. Techniky, které mi předali Mayští kněží, koučové, instruktoři a duchovní průvodci za více jak 10let studia lidské mysli a energetiky mohou pomoci i vám a to jak na individuální terapii, tak na skupinových akcích a workshopech, které pravidelně pořádám.

Snažím se "Cestou lásky k sebepoznání, sebepřijetí přispět ke zdraví, spokojenosti a pocitu vnitřního naplnění každého klienta."